Plugins - Redis Object Cache - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (122 entries)

en: Invalid Nonce.
pl: Nieprawidłowy kod jednorazowy.

en: Object cache drop-in is not writable.
pl: Pamięć podręczna obiektów nie jest zapisywalna.

en: File modifications are not allowed.
pl: Modyfikacje plików są niedozwolone.

note: translators: %s = Object Cache Pro.
en: Check out %s
pl: Sprawdź %s

en: Need more performance and reliability?
pl: Potrzebujesz większej wydajności i niezawodności?

note: translators: %1$s = Formatted object-cache.php file name, %2$s = Formatted wp-content directory name.
en: To disable Redis, delete the %1$s file in the %2$s directory.
pl: Aby wyłączyć Redis, usuń plik %1$s w katalogu %2$s.

en: Is the Redis server running?
pl: Czy serwer Redis jest uruchomiony?

en: Is the correct Redis host and port set?
pl: Czy ustawiony jest prawidłowy host i port Redis?

note: translators: %s = Formatted wp-config.php file name.
en: WordPress is unable to establish a connection to Redis. This means that the connection information in your %s file are incorrect, or that the Redis server is not reachable.
pl: WordPress nie może nawiązać połączenia z Redis. Oznacza to, że informacje o połączeniu w twoim pliku %s są nieprawidłowe lub że serwer Redis jest niedostępny.

en: Unreachable
pl: Niedostępny

en: Reachable
pl: Dostępny

en: Redis is unreachable:
pl: Redis jest niedostępny:

note: translators: %s = Link to installation instructions.
en: If you need help, please read the <a href="%s">installation instructions</a>.
pl: Uzyskaj pomoc w <a href="%s">instrukcji instalacji</a>.

en: Error establishing a Redis connection
pl: Błąd podczas nawiązywania połączenia Redis

note: translators: %s = The Redis connection error message.
en: Object cache drop-in could not be updated. Redis server is unreachable: %s
pl: Nie można zaktualizować pamięci podręcznej obiektów. Serwer Redis jest nieosiągalny: %s

note: translators: %s = The Redis connection error message.
en: Object cache could not be enabled. Redis server is unreachable: %s
pl: Nie można włączyć pamięci podręcznej obiektów. Serwer Redis jest nieosiągalny: %s

note: translators: 1: Hit ratio, 2: Hits, 3: Misses. 4: Human-readable size of cache.
en: (Current page) Hit Ratio: %1$s%%, Hits %2$s, Misses: %3$s, Size: %4$s
pl: (Bieżąca strona) Współczynnik trafień: %1$s%%, trafienia %2$s, chybienia: %3$s, rozmiar: %4$s

note: translators: %s = The status of the Redis connection.
en: Status: %s
pl: Stan: %s

en: Flushing cache...
pl: Czyszczenie pamięci podręcznej...

en: Drop-in is outdated
pl: Baza jest przestarzała

en: Not enabled
pl: Nie włączone

note: translators: %s = Action link to update the drop-in.
en: The Object Cache Pro plugin appears to be installed and should be used. You can safely <a href="%s">uninstall Redis Object Cache</a>.
pl: Wygląda na to, że wtyczka Object Cache Pro jest zainstalowana i powinna być używana. Możesz bezpiecznie <a href="%s">odinstalować Redis Object Cache</a>.

en: Writeable
pl: Zapisywalny

en: Not writeable
pl: Niezapisywalny

en: Filesystem:
pl: System plików:

en: The total amount of commands sent to Redis.
pl: Łączna liczba poleceń wysłanych do Redis.

en: The hit/miss ratio of cache data that was already cached.
pl: Współczynnik trafień/chybień danych z pamięci podręcznej, które zostały już zbuforowane.

en: The total amount of bytes that was retrieved from Redis.
pl: Łączna ilość bajtów pobranych z Redis.

en: The total amount of time (in milliseconds) it took Redis to return cache data.
pl: Całkowity czas (w milisekundach) wykorzystany przez Redis do zwrócenia danych z pamięci podręcznej.

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Copy diagnostics to clipboard
pl: Skopiuj diagnostykę do schowka

en: Content directory is not writable.
pl: Katalog zawartości nie jest zapisywalny.

[ctx: verb]
en: Upgrade to Pro
pl: Ulepsz do wersji Pro

en: Cache prefetching and analytics
pl: Wstępne pobieranie i analiza pamięci podręcznej

en: Optimized for WooCommerce, Jetpack & Yoast SEO
pl: Zoptymalizowany pod kątem WooCommerce, Jetpack i Yoast SEO

en: Health checks via WordPress & WP CLI
pl: Kontrola stanu za pośrednictwem WordPress i WP CLI

en: Secure connections with TLS
pl: Bezpieczne połączenia z TLS

en: Fully unit tested (100% code coverage)
pl: W pełni przetestowany (100% pokrycia kodu)

en: Easy debugging & logging
pl: Łatwe debugowanie i logowanie

en: Faster serialization and compression
pl: Szybsza serializacja i kompresja

en: 100% WordPress API compliant
pl: W 100% zgodny z interfejsem API WordPress

en: Rewritten for raw performance
pl: Napisany pod kątem wydajności

note: translators: %s = Tab label.
en: %s are disabled for this site.
pl: %s są wyłączone dla tej witryny.

en: Drop-in is invalid
pl: Baza jest nieprawidłowa

en: Copied test file couldn’t be deleted.
pl: Skopiowanego pliku testowego nie można usunąć.

en: Couldn’t verify test file contents.
pl: Nie można zweryfikować zawartości pliku testowego.

en: Copied test file doesn’t exist.
pl: Skopiowany plik testowy nie istnieje.

en: Failed to copy test file.
pl: Nie udało się skopiować pliku testowego.

en: Test file exists, but couldn’t be deleted.
pl: Plik testowy istnieje, ale nie można go usunąć.

en: Object cache file doesn’t exist.
pl: Plik pamięci podręcznej obiektów nie istnieje.

en: Could not initialize filesystem.
pl: Nie można zainicjować systemu plików.

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

note: translators: %s = Link to settings page.
en: A foreign object cache drop-in was found. To use Redis for object caching, please <a href="%s">enable the drop-in</a>.
pl: Znaleziono obcą bazę pamięci podręcznej obiektów. Aby używać Redis do buforowania obiektów, <a href="%s">włącz bazę</a>.

en: Enable object cache to collect data.
pl: Włącz pamięć podręczną obiektów, aby zbierać dane.

en: Not enough data collected, yet.
pl: Nie zebrano jeszcze wystarczającej ilości danych.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Metrics
pl: Dane

en: WordPress is using a foreign object cache drop-in and Redis Object Cache is not being used. Use WP CLI or go to "Settings -> Redis" to enable drop-in.
pl: WordPress korzysta z wbudowanej pamięci podręcznej obiektów, a pamięć podręczna obiektów Redis nie jest używana. Użyj WP CLI lub przejdź do „Ustawienia -> Redis”, aby włączyć bazę.

en: The Redis Object Cache drop-in is not installed. Use WP CLI or go to "Settings -> Redis" to enable drop-in.
pl: Baza Redis Object Cache nie jest zainstalowana. Użyj WP CLI lub przejdź do „Ustawienia -> Redis”, aby włączyć bazę.

en: Object Cache
pl: Pamięć podręczna obiektów

en: A foreign object cache drop-in was found. To use Redis for object caching, run: `wp redis update-dropin`.
pl: Znaleziono inną pamięć podręczną obiektów. Aby użyć Redis do buforowania obiektów, uruchom: `wp redis update-dropin`.

en: Redis Version:
pl: Wersja Redis:

en: Retry Interval:
pl: Ponowna próba:

en: Read Timeout:
pl: Limit czasu odczytu:

en: Connection Timeout:
pl: Limit czasu połączenia:

en: Shards:
pl: Okruszki:

en: Cluster:
pl: Klaster:

en: Connection
pl: Połączenie

en: Metadata
pl: Metadane

en: Unflushable Groups
pl: Grupy niemożliwe do wyczyszczenia

en: Non-persistent Groups
pl: Grupy nietrwałe

en: Errors
pl: Błędy

en: Size
pl: Rozmiar

en: Misses
pl: Chybienia

en: Hits
pl: Trafienia

en: Hit Ratio
pl: Współczynnik trafień

en: Calls
pl: Odwołania

en: Ratio
pl: Współczynnik

en: Bytes
pl: Bajty

en: Time
pl: Czas

en: Your site meets the system requirements for the Pro version.
pl: Twoja witryna spełnia wymagania dla wersji Pro.

en: Resources
pl: Zasoby

note: translators: %1$d = number of objects. %2$s = human-readable size of cache. %3$s = name of the used client.
en: Retrieved %1$d objects (%2$s) from Redis using %3$s.
pl: Pobrano %1$d obiektów (%2$s) z Redis przy użyciu %3$s.

note: translators: %s = Version of the PhpRedis extension.
en: The current version of the PhpRedis extension (%s) is too old. PhpRedis 3.1.1 or newer is required.
pl: Bieżąca wersja PhpRedis (%s) jest za stara. Wymagana jest wersja PhpRedis 3.1.1 lub nowsza.

en: The PhpRedis extension is not installed.
pl: Rozszerzenie PhpRedis nie jest zainstalowane.

note: translators: %s = PHP Version.
en: The current version of PHP (%s) is too old. PHP 7.2 or newer is required.
pl: Bieżąca wersja PHP (%s) jest za stara. Wymagana jest wersja PHP 7.2 lub nowsza.

en: Your site <i>does not</i> meet the requirements for the Pro version:
pl: Twoja witryna <i>nie</i> spełnia wymagań wersji Pro:

en: This doesn’t appear to be a valid number.
pl: To nie wygląda na prawidłową liczbę.

note: translators: %s = Link to the plugin's settings screen.
en: Object Cache Pro is a <u>business class</u> object cache that’s highly-optimized for WooCommerce to provide true reliability, peace of mind and faster load times for your store. <a style="color: #bb77ae;" href="%s">Learn more »</a>
pl: Object Cache Pro to pamięć podręczna obiektów <u>klasy biznesowej</u>, która jest wysoce zoptymalizowana pod kątem WooCommerce, aby zapewnić prawdziwą niezawodność, spokój ducha i szybsze ładowanie twojego sklepu. <a style="color: #bb77ae;" href="%s">Dowiedz się więcej »</a>

note: translators: %s = Link to the plugin setting screen.
en: A <u>business class</u> object cache backend. Truly reliable, highly-optimized and fully customizable, with a <u>dedicated engineer</u> when you most need it. <a href="%s">Learn more »</a>
pl: Zaplecze pamięci podręcznej obiektów <u>klasy biznesowej</u>. Prawdziwie niezawodne, wysoce zoptymalizowane i w pełni konfigurowalne, z <u>dedykowanym inżynierem</u>, gdy go najbardziej potrzebujesz. <a href="%s">Dowiedz się więcej »</a>

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: <strong>A business class object cache backend.</strong> Truly reliable, highly-optimized and fully customizable, with a <u>dedicated engineer</u> when you most need it.
pl: <strong>Pamięć podręczna obiektów klasy biznesowej.</strong> Naprawdę niezawodna, wysoce zoptymalizowana i w pełni konfigurowalna, z <u>dedykowanym inżynierem</u> gdy go najbardziej potrzebujesz.

en: Global Groups
pl: Grupy globalne

en: Status
pl: Stan

en: Diagnostics
pl: Diagnostyka

en: Object cache drop-in could not be updated.
pl: Nie można zaktualizować bazy pamięci podręcznej obiektów.

en: Updated object cache drop-in and enabled Redis object cache.
pl: Zaktualizowano bazę pamięci podręcznej obiektów i włączono Redis.

en: No object cache drop-in found.
pl: Nie znaleziono bazy pamięci podręcznej obiektów.

en: Redis object cache already enabled.
pl: Pamięć podręczna obiektów Redis jest już włączona.

note: Description of the plugin
en: A persistent object cache backend powered by Redis. Supports Predis, PhpRedis, Relay, replication, sentinels, clustering and WP-CLI.
pl: Zaplecze pamięci podręcznej obiektów obsługiwane przez Redis. Obsługuje Predis, PhpRedis, Relay, replikację, strażników, klastrowanie i WP-CLI.

en: Yes
pl: Tak

en: Servers:
pl: Serwery:

en: Overview
pl: Przegląd

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Object cache could not be flushed.
pl: Nie można wyczyścić pamięci podręcznej obiektów.

en: Object cache flushed.
pl: Pamięć podręczna została wyczyszczona.

en: Object cache could not be disabled.
pl: Nie można wyłączyć pamięci podręcznej.

en: Object cache disabled.
pl: Pamięć podręczna jest wyłączona.

en: Object cache could not be enabled.
pl: Nie można włączyć pamięci podręcznej.

en: Object cache enabled.
pl: Pamięć podręczna jest włączona.

note: translators: %s = Action link to update the drop-in.
en: The Redis object cache drop-in is outdated. Please <a href="%s">update the drop-in</a>.
pl: Baza pamięci podręcznej Redis jest nieaktualna. Prosimy o <a href="%s">zaktualizowanie bazy</a>.

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Not connected
pl: Nie połączony

en: Connected
pl: Połączono

en: Disable Object Cache
pl: Wyłącz Redis

en: Enable Object Cache
pl: Włącz Redis

en: Flush Cache
pl: Wyczyść pamięć

en: Max. TTL:
pl: Maks. TTL:

en: Key Prefix:
pl: Przedrostek klucza:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Database:
pl: Baza danych:

en: Client:
pl: Klient:
