Plugins - WP Fastest Cache - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (145 entries)

en: The WP Fastest Cache menu on the admin toolbar will be visible to the selected user roles below.
pl: Menu WP Fastest Cache na pasku narzędzi administratora będzie widoczne dla wybranych poniżej ról użytkowników.

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: At least one sitemap must be added
pl: Należy dodać co najmniej jedną mapę witryny

en: You can customize the advanced settings through this section.
pl: W tej sekcji możesz dostosować ustawienia zaawansowane.

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: You can specify sitemaps to be used for preloading.
pl: Można określić mapy witryn, które będą używane do wstępnego ładowania.

en: Sitemaps
pl: Mapy witryny

en: You can specify the contents to be used for preloading and you can sort them as well.
pl: Możesz określić, jaka zawartość ma zostać użyta do wstępnego załadowania, a także można ją posortować.

en: Content Types
pl: Rodzaje treści

en: You can specify the method you want the preload feature to use through this section.
pl: W tej sekcji możesz określić metodę, której ma używać funkcja wstępnego ładowania.

en: Choose a Method
pl: Wybierz metodę

en: Preload Settings
pl: Ustawienia wstępnego ładowania

en: Some js sources will not be loaded until scrolling or moving the mouse
pl: Niektóre źródła JS nie zostaną załadowane do momentu przewijania lub poruszenia myszą

en: Delay Js
pl: Opóźnienie JS

en: WP Fastest Cache Options
pl: Opcje WP Fastest Cache

en: has Yandex Click ID Parameters
pl: ma parametry Yandex Click ID

en: Clearing Specific Pages
pl: Czyszczenie określonych stron

en: Save
pl: Zapisz

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Toolbar Settings
pl: Ustawienia paska narzędzi

en: Clear Cache of All Sites
pl: Wyczyść pamięć podręczną wszystkich stron

en: <a href="%s">Settings</a>
pl: <a href="%s">Ustawienia</a>

en: Clear Cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Eliminate render-blocking JavaScript resources
pl: Wyklucz źródła JavaScript blokujące renderowanie

en: Database Cleanup
pl: Oczyszczanie bazy danych

en: CDN Settings
pl: Ustawienia CDN

en: Exclude JS
pl: Wyklucz JS

en: Exclude CSS
pl: Wyklucz CSS

en: Exclude Cookies
pl: Wyklucz pliki ciasteczek (Cookies)

en: Exclude User-Agents
pl: Wyklucz agentów-użytkowników

en: Exclude Pages
pl: Wyklczu strony

en: Optimize Image Tool
pl: Narzędzie optymalizacji obrazków

en: Add New Rule
pl: Dodaj nową regułę

en: Timeout Rules
pl: Zasady limitu czasu

en: All cache files will be removed as well
pl: Usunięte zostaną również wszystkie pliki pamięci podręcznej

en: If you modify any css file, you have to delete minified css files
pl: Jeśli zmieniasz jakikolwiek plik css, musisz skasować wersję min danego pliku.

en: Target folder
pl: Folder docelowy

en: You can delete all cache files
pl: Możesz usunąć wszystkie pliki pamięci podręcznej

en: Cache Statistics
pl: Statystyki pamięci podręcznej

en: Only available in Premium version
pl: Dostępne jedynie w wersji Premium

en: Load images and iframes when they enter the browsers viewport
pl: Wczytuj obrazki oraz zawartość iframe, dopiero kiedy zaczynają być widoczne w oknie przeglądarki

en: Load Google Fonts asynchronously
pl: Wczytuj czcionki Google Fonts asynchronicznie

en: Google Fonts
pl: Kroje pisma Google

en: Render Blocking Js
pl: Wyrenderuj blokujący Js

en: You can remove the emoji inline css and wp-emoji-release.min.js
pl: Możesz usunąć emoji css bezpośrednio w kodzie i w pliku wp-emoji-release.min.js

en: Disable Emojis
pl: Wyłącz Emojis

en: Reduce page load times for repeat visitors
pl: Skróć czas ładowania strony dla stałych użytkowników

en: Browser Caching
pl: Pamięć podręczna przeglądarki

en: Reduce the size of files sent from your server
pl: Zmniejsz rozmiar plików wysyłanych z twojego serwera

en: Combine Js Plus
pl: Połącz JS Plus

en: Reduce HTTP requests through combined js files
pl: Zmniejsz liczbę zapytań HTTP przez połączenie plików JS

en: Combine Js
pl: Połącz JS

en: You can decrease the size of js files
pl: Możesz zmniejszyć rozmiar plików js

en: Minify Js
pl: Minifikacja  JS

en: Reduce HTTP requests through combined css files
pl: Zmniejsz liczbę żądań HTTP dzięki połączonym plikom css

en: Combine Css
pl: Połącz CSS

en: More powerful minify css
pl: Bardziej wydajne minify css

en: Minify Css Plus
pl: Minifikacja CSS Plus

en: You can decrease the size of css files
pl: Możesz zmniejszyć rozmiar plików css

en: Minify Css
pl: Minifikacja CSS

en: More powerful minify html
pl: Jeszcze lepsza kompresja bardziej wydajne "minify" HTML

en: Minify HTML Plus
pl: Minifikacja HTML Plus

en: You can decrease the size of page
pl: Możesz zmniejszyć rozmiar strony

en: Minify HTML
pl: Minifikacja HTML

en: Clear cache files when a post or page is updated
pl: Wyczyść pliki pamięci podręcznej kiedy aktualizujesz stronę lub wpis

en: Clear cache files when a post or page is published
pl: Wyczyść pliki pamięci podręcznej kiedy publikujesz stronę lub wpis

en: Create cache for mobile theme
pl: Stwórz pliki pamięci podręcznej dla wersji strony na urządzenia mobilne

en: Mobile Theme
pl: Motyw na urządzenia mobilne

en: Don't show the cached version for desktop to mobile devices
pl: Nie pokazuj wersji desktopowej przygotowanej w pamięci podręcznej w urządzeniach mobilnych

en: Mobile
pl: Urządzenia mobilne

en: Don't show the cached version for logged-in users
pl: Nie pokazuj wersji z pamięci podręcznej zalogowanym użytkownikom

en: Logged-in Users
pl: Zalogowani użytkownicy

en: Create the cache of all the site automatically
pl: Stwórz wersję strony do pamięci podręcznej w sposób automatyczny

en: Reduce the number of SQL queries
pl: Zredukuj liczbę wywołań SQL

en: Widget Cache
pl: Pamięć podręczna widżetu

en: Enable
pl: Włącz

en: Cache System
pl: System pamięci podręcznej - cache

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Image Optimization
pl: Optymalizacja obrazków

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Options have been saved
pl: Ustawienia zostały zapisane

en: Clear Cache and Minified CSS/JS
pl: Usuń pliki z pamięci podręcznej - cache oraz skompresowane "minify" pliki CSS/JS

en: Restart After Completed
pl: Zrestartuj po zakończeniu

en: pages per minute
pl: stron na minutę

en: Custom Taxonomies
pl: Własne taksonomie

en: Custom Post Types
pl: Własne typy treści

en: Homepage
pl: Strona główna

en: Preload
pl: Wstępne ładowanie

en: Success
pl: Sukces

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Enable Gzip
pl: Włącz GZip

en: Server Time
pl: Czas serwera

en: delete the files
pl: usuń pliki

en: Choose One
pl: Wybierz jedną opcję

en: Then
pl: Następnie

en: All
pl: Wszystkie

en: Cache Timeout Wizard
pl: Kreator limitu czasu pamięci podręcznej

en: has Woocommerce Items in Cart
pl: posiada produkty w koszyku Woocommerce

en: has Google Analytics Parameters
pl: posiada parametry Google Analytics

en: Is Equal To
pl: jest równy

en: Contains
pl: Zawiera

en: Starts With
pl: Rozpoczyna się od

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Archives
pl: Archiwa

en: Pages
pl: Strony

en: Posts
pl: Wpisy

en: Tags
pl: Tagi

en: Categories
pl: Kategorie

en: Home Page
pl: Strona główna

en: If REQUEST_URI
pl: Jeśli REQUEST_URI

en: Exclude Page Wizard
pl: Pomiń kreatora stron

en: Clear Cache of Post / Page
pl: Wyczyść pamięć podręczną wpisu / strony

en: What do you want to happen after update a post or a page?
pl: Co ma się stać po aktualizacji wpisu lub strony?

en: Update Post
pl: Zaktualizuj wpis

en: Clear Cache of Pagination
pl: Wyczyść pamięć podręczną numerowania stron

en: Clear Cache of Post Tags
pl: Wyczyść pamięć podręczną tagów wpisu

en: Clear Cache of Post Categories
pl: Wyczyść pamięć podręczną kategorii wpisów

en: Clear Cache of Home page
pl: Wyczyść pamięć podręczną strony głównej

en: Clear All Cache
pl: Wyczyść całą pamięć podręczną

en: What do you want to happen after publishing the new post?
pl: Co chcesz, aby się stało po opublikowaniu nowego wpisu?

en: New Post
pl: Nowy wpis

en: Please Update
pl: Proszę zaktualizować!

en: Lazy Load Settings
pl: Lazy load - wstępne wczytywanie - ustawienia

en: Once Every 15 Days
pl: Raz na 15 dni

en: Once Every 7 Days
pl: Raz na 7 dni

en: Once Every 3 Days
pl: Raz na 3 dni

note: Description of the plugin
en: The simplest and fastest WP Cache system
pl: Najprostsza i najszybsza wtyczka pamięci podręcznej dla WordPress

en: Once a Year
pl: Raz do roku

en: Once a Month
pl: Raz w miesiącu

en: Once Every 10 Days
pl: Raz na 10 dni

en: Once a Day
pl: Raz dziennie

en: Once Every 10 Hours
pl: Raz na 10 godzin

en: Once Every 9 Hours
pl: Raz na 9 godzin

en: Once Every 8 Hours
pl: Raz na 8 godzin

en: Once Every 7 Hours
pl: Raz na 7 godzin

en: Once Every 6 Hours
pl: Raz na 6 godzin

en: Once Every 5 Hours
pl: Raz na 5 godzin

en: Once Every 4 Hours
pl: Raz na 4 godziny

en: Once Every 3 Hours
pl: Raz na 3 godziny

en: Once Every 2 Hours
pl: Raz na 2 godziny

en: Once an Hour
pl: Raz na godzinę

en: Twice an Hour
pl: Dwa razy na godzinę

en: Once Every 15 Minutes
pl: Raz na 15 minut

en: Once Every 5 Minutes
pl: Raz na 5 minut

en: Once Every 1 Minute
pl: Co minutę
